تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
خرید تردمیل خانگی
تور لحظه آخری
قیمت ماسک یکبار مصرف
Website Graphic Photography SEO
مربی سگ
خرید گیفت کارت
خرید لپ تاپ استوک
آموزشگاه زبان
گاوصندوق
تور دبی از مشهد
مبلمان اداری کلاسیک
کارشناس سئو
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
چت روم
میز اداری مدرن
انتخابات مجلس ۹۸
میز اداری مدرن
قیمت لوله استیل
دوره آموزش سئو
تجهیز صنعت
چاپ گتاب

طراحی کارت ویزیت

اموزش چاپ

چاپ گتاب

به عنوان یک جسم فیزیکی، یک کتاب پشته ای است که معمولا صفحات مستطیلی (ساخته شده از پاپیروس، پرمس، دایره یا کاغذ) با یک لبه متصل شده، دوخته شده و یا در غیر این صورت با یکدیگر ثابت شده و سپس به ستون فقرات انعطاف پذیری پوشش محافظ سنگین تر، مواد نسبتا انعطاف پذیر. [1] اصطلاح فنی برای این ترتیب فیزیکی، کدکس است (در متنهای چندگانه). در تاریخ پشتیبانی فیزیکی دست برای نوشته های بلند و یا سوابق، کدکس جایگزین سلف فوری خود، اسکرول می شود. یک ورق تنها در کدکس یک برگ است و هر طرف صفحه یک صفحه است.

به عنوان یک قلمرو فکری، یک نمونه به طور پیش فرض یک ترکیب از چنین طولانی است که سرمایه گذاری قابل توجهی از زمان برای نوشتن و سرمایه گذاری هنوز هم قابل توجه است، اگرچه نه چندان گسترده، زمان خواندن. این حس کتاب به معنای محدود و بدون محدودیت است. به معنای محدود، یک کتاب بخشی مستقل یا بخشی از یک ترکیب طولانی است که کاربردی است که نشان دهنده این واقعیت است که در دوران باستان کارهای طولانی باید بر روی چندین کتیبه نوشته شوند و هر اسکرول باید توسط کتاب آن را شامل می شود. بنابراین، برای مثال، هر قسمت از فیزیک ارسطو یک کتاب نامیده می شود، البته کتاب مقدس شامل بسیاری از کتاب های مختلف است. به معنای نامحدود، یک کتاب مجموعهای از ترکیبات است که بخشهایی مانند کتابها یا فصلها و یا قسمتهای آن، بخشهایی هستند.

محتوای معنوی در یک کتاب فیزیکی نیازی به ترکیب و حتی کتاب نیست. کتاب ها فقط شامل نقاشی ها، نقاشی ها، یا عکس ها، یا چیزهایی مانند پازل جدول کلمات متقاطع یا عروسک های بریده شده می باشند. در یک کتاب فیزیکی، صفحات را می توان خالی گذاشت و یا می تواند یک مجموعه انتزاعی از خطوط را به عنوان پشتیبانی از ورودی در حال اجرا، یعنی یک کتاب حساب، یک کتاب ملاقات، یک کتاب ورود، کتاب autograph، یک دفترچه یادداشت، یک دفتر خاطرات یا کتاب روز، یا یک طرح کتاب. برخی از کتابهای فیزیکی با صفحات ضخیم و محکم به اندازه کافی برای پشتیبانی از دیگر اشیاء فیزیکی مانند آلبوم ضبط آلبوم یا آلبوم عکس ساخته شده اند. کتاب ها ممکن است به صورت الکترونیکی به صورت کتاب الکترونیکی و سایر فرمت ها توزیع شوند.

اگرچه در مجلات علمی عادی یک مونوگرافی به عنوان یک کار علمی تخصصی شناخته شده است، نه یک کار مرجع بر روی یک موضوع علمی، در کتابخانهای و مکتب اطلاعات علمی، به طور گسترده تر، هر نشریه غیر سریال کامل در یک جلد (کتاب) یا یک تعداد محدودی از حجم (حتی یک رمان مانند هفت جلد پروست در جستجوی زمان از دست رفته)، در مقایسه با نشریات سریالی مانند مجله، مجله یا روزنامه. خواننده و یا خواننده مشتاق کتابها و یا عاشق کتاب یک کتابفروشی است و یا به صورت مکتوب، "کرم کتابفروشی". مغازه ای که کتاب ها خریداری و فروش می شود یک کتابفروشی یا کتاب فروشی است. کتاب ها نیز در جای دیگر به فروش می رسد. کتاب ها را نیز می توان از کتابخانه ها قرض گرفت. گوگل تخمین زده است که از سال 2010، حدود 130،000،000 عنوان مجزا منتشر شده است. [2] در برخی از کشورهای ثروتمند، فروش کتاب های چاپ شده به دلیل افزایش استفاده از کتاب الکترونیکی کاهش یافته است. [3]
فهرست
موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 8 تير 1398ساعت 13:23 توسط فرشید | تعداد بازديد : 41 | |